11.6.2018
CZECH DANCE MASTER – Region Opava
1. místo - Ve hvězdách
1. místo - Lidstvo v pohybu
1. místo - Kočičí show
1. místo – Vzkaz
1. místo - Můj čas
2. místo - Kytku, prosím
2. místo - Jazz 2018
2. místo - Like a river
2. místo - A tak jde čas…
3. místo - Hit The Road Jack
3. místo - Everybody Loves A Lover
ORLOVSKÝ POHÁREK – Orlová
1. místo – Vzkaz
2. místo - Ve hvězdách
2. místo - Lidstvo v pohybu
2. místo - Můj čas
2. místo - Jazz 2018
2. místo – Živě z mola
3. místo - Kytku, prosím
3. místo - Kočičí show
3. místo - A tak jde čas…
3. místo – Pro štěstí
CZECH DANCE MASTER – Mistrovství Moravy Bohumín
1. místo – Vzkaz
1. místo - Můj čas
2. místo - Lidstvo v pohybu
2. místo - Kočičí show
2. místo - Jazz 2018
2. místo - Hit The Road Jack
3. místo - Kytku, prosím
3. místo - Like a river
3. místo - Everybody Loves A Lover
4. místo - Ve hvězdách
5. místo - A tak jde čas…
ESO 2018 - Bohumín
1. místo – Vzkaz
2. místo – Živě z mola
2. místo - Lidstvo v pohybu
2. místo - A tak jde čas…
2. místo – Pro štěstí
2. místo - Like a river
3. místo - Jazz 2018
3. místo - Kočičí show
4. místo - Everybody Loves A Lover
5. místo - Můj čas
5. místo - Hit The Road Jack
6. místo - Kytku, prosím
7. místo - Ve hvězdách
CZECH DANCE MASTER – Mistrovství ČR Praha
2. místo – Run Boy Run (David Vojtek)
4. místo - Lidstvo v pohybu
4. místo - Kočičí show
4. místo – Freedom for a moment (Mária Skalová)
5. místo – Vzkaz
5. místo – Černá nebo bílá (Mária Skalová + Barbora Piechowiczová)
6. místo – Welcome to France
6. místo – O psí kost (Eliška Liberdová + Kateřina Reková)
7. místo - Jazz 2018
7. místo - Hit The Road Jack
7. místo - Like a river
7. místo - Ve hvězdách
7. místo – Ztraceni v čase
8. místo - Kytku, prosím
12. místo – No excuses (Marie Oráčková)
21. místo – What I´ve Done (Eliška Beranová)
22. místo – Jak princezna na hrášku (Markéta Kazíková)
29. místo – Into You (Monika Mudříková)
OSTRAVSKÁ PYRAMIDA - Ostrava
1. místo – Můj čas
1. místo – Welcome to France
1. místo – Monster (Barbora Ostárková)
3. místo – Pro štěstí
3. místo - Lidstvo v pohybu
3. místo - A tak jde čas…
4. místo – Živě z mola
4. místo - Ve hvězdách
4. místo - Everybody Loves A Lover
4. místo – Freedom for a moment (Mária Skalová)
4. místo – O psí kost(Eliška Liberdová + Kateřina Reková)
4. místo – Ztraceni v čase
5. místo – Vzkaz
5. místo – Černá nebo bílá (Mária Skalová + Barbora Piechowiczová)
6. místo - Kočičí show
6. místo - Jazz 2018
6. místo - Like a river
6. místo – What I´ve Done (Eliška Beranová)
6. místo – Neztrácej čas (Martina Ganittová)
6. místo – Run Boy Run (David Vojtek)
7. místo - Hit The Road Jack
7. místo - Kytku, prosím
7. místo – Into You (Monika Mudříková)
8. místo – Ani krok zpět (Eliška Vrtělová)
9. místo – No excuses (Marie Oráčková)
Děkujeme všem příznivcům a sponzorům (město Bohumín, Bonatrans, Bekaert, Bohumínská stavební, TV Marko, Read Transport) za podporu jak morální tak finanční ;)